Domov  /  Obchod  /  Drevené vyvýšené záhony a kvetináče, Záhradné doplnky  /  Drevený vyvýšený záhon rovný D:2m/Š:0,8m/V:0,6m

Drevený vyvýšený záhon rovný D:2m/Š:0,8m/V:0,6m

189.95 

Drevené záhony sú vyrobené z masívneho dreva o hrúbke 4 cm a sú robené na Pero a Drážku. Drevo je zbavené jemného vlákna pre dlhšiu životnosť. Záhony sú natreté EKO farbami. Vnútorná strana EKO impregnáciou proti plesniam, škodcom a hubám. Vonkajšia strana je 3x náter. Z vnútornej strany je nopová fólia. Farba záhona je gaštan. Vyvýšený záhon nemá dno. Záhon je možné dopraviť až k Vám na záhradu. Rozmery záhona sú vonkajšie. DOBA DODANIA JE 2-8 TÝŽDŇOV. 

Tovar je na sklade

Počet
Katalógové číslo: DZ-005 Kategórie: ,

Popis

Trápi Vás, že aj Vaše deti konzumujú nekvalitnú zeleninu a ovocie? Nemáte miesto alebo si nechcete ničiť svoj krásny trávnik? Aj my sme mali tento problém a teraz Vám prinášame jednoduché riešenie! Drevené vyvýšené záhony. Obrovskou výhodou je, že nemusíte časť ovocia a zeleniny (ktoré sú chemicky postrekované) nakupovať v supermarketoch. Stačí si skočiť do záhrady a nazbierať si domáce BIO potraviny bez chémie. Záhony sú vyrobené z masívneho dreva o hrúbke 4 cm a sú robené na Pero a Drážku. Drevo je zbavené jemného vlákna pre dlhšiu životnosť. Záhony sú natreté EKO farbami. Vnútorná strana EKO impregnáciou proti plesniam, škodcom a hubám. Vonkajšia strana je 3x náter. Z vnútornej strany je nopová fólia. Farba záhona je gaštan. Vyvýšený záhon nemá dno. Záhon je možné dopraviť až k Vám na záhradu. Rozmery záhona sú vonkajšie. Doba dodania je 2-8 týždňov.

Upozornenie:  Foto sú ilustračné.

Ďalšie informácie

Rozmery 200 × 80 × 60 cm
Material

Farba:

Obsah Balenia

Rozmer:

D:200cm,Š:80cm,V:60cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Drevený vyvýšený záhon rovný D:2m/Š:0,8m/V:0,6m”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zvoľte si menu
EUR Euro