Domov  /  Obchod  /  Drevené vyvýšené záhony a kvetináče, Záhradné doplnky  /  Drevený kvetináč rovný D:1m/Š:0,5m/V:0,45m

Drevený kvetináč rovný D:1m/Š:0,5m/V:0,45m

109.99 

Drevené kvetináče sú vyrobené z masívneho dreva o hrúbke 4 cm a sú robené na Pero a Drážku. Drevo je zbavené jemného vlákna pre dlhšiu životnosť. Kvetináče sú natreté EKO farbami. Vnútorná strana EKO impregnáciou proti plesniam, škodcom a hubám. Vonkajšia strana je 3x náter. Z vnútornej strany je nopová fólia. Farba kvetináča je gaštan. Kvetináč je možné dopraviť až k Vám na záhradu. Rozmery kvetináča sú vonkajšie. DOBA DODANIA JE 10-25 TÝŽDŇOV. 

Na objednávku! Nie je na sklade. Chcete overiť dobu dodania? Napíšte na email: info@modazdreva.sk

Počet
Katalógové číslo: DK-002 Kategórie: ,

Popis

Trápi Vás, že aj Vaše deti konzumujú nekvalitnú zeleninu a ovocie? Nemáte miesto alebo si nechcete ničiť svoj krásny trávnik? Aj my sme mali tento problém a teraz Vám prinášame jednoduché riešenie! Drevené vyvýšené záhony. Obrovskou výhodou je, že nemusíte časť ovocia a zeleniny (ktoré sú chemicky postrekované) nakupovať v supermarketoch. Stačí si skočiť na balkón alebo terasu a nazbierať si domáce BIO potraviny bez chémie. Kvetináče sú vyrobené z masívneho dreva o hrúbke 4 cm a sú robené na Pero a Drážku. Drevo je zbavené jemného vlákna pre dlhšiu životnosť. Kvetináče sú natreté EKO farbami. Vnútorná strana EKO impregnáciou proti plesniam, škodcom a hubám. Vonkajšia strana je 3x náter. Z vnútornej strany je nopová fólia. Farba kvetináča je gaštan. Kvetináč je možné dopraviť až k Vám na záhradu. Rozmery kvetináča sú vonkajšie. Doba dodania je 10-25 týždňov.

Upozornenie:  Foto sú ilustračné.

Ďalšie informácie

Rozmery 100 × 50 × 45 cm
Material

Farba:

Obsah Balenia

Rozmer:

D:100cm,Š:50cm,V:45cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Drevený kvetináč rovný D:1m/Š:0,5m/V:0,45m”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zvoľte si menu
EUR Euro