Domov  /  Obchod  /  Drevené kompostéry, Záhradné doplnky  /  Drevený kompostér NA MIERU

Drevený kompostér NA MIERU

Vyrobíme Vám drevený kompostér na mieru! Stačí nám napísať email s Vašou predstavou alebo zavolať. Email: info@modazdreva.sk ; tel. č.: 0948 156 304. Drevené kompostéry vyrábame z masívneho dreva o hrúbke 4 cm a sú robené na Pero a Drážku. Drevo je zbavené jemného vlákna pre dlhšiu životnosť. Kompostéry natierame EKO farbami. Vnútorná strana EKO impregnáciou proti plesniam, škodcom a hubám. Vonkajšia strana je 3x náter. Z vnútornej strany dávame nopovú fóliu. Farba kompostéra podľa požiadavky alebo si ho môžte natrieť sami. Kompostér je možné dopraviť až k Vám na záhradu. Rozmery kompostéra udávať vonkajšie. Doba dodania 2-8 týždňov. Cena za dopravu na základe dohody.

Katalógové číslo: DKOM-002 Kategórie: ,

Popis

Záleží Vám na spracovaní biologického odpadu z domu? Riešením sú drevené kompostéry.

Na bočných stranách kompostéra môžu byť vetráky, ktoré okysličujú kompost = proces kompostovania je bez zápachu. Z prednej strany môžu byť dvierka pre ľahšie vyberanie kompostu. Kompostér je bez dna – čo zabezpečuje voľný prístup drobných živočíchov a mikroorganizmov zo zeme, ktorí urýchľujú proces kompostovania.

Drevené kompostéry sú vyrobené z masívneho dreva o hrúbke 4 cm a sú robené na Pero a Drážku. Drevo je zbavené jemného vlákna pre dlhšiu životnosť. Kompostéry sú natreté EKO farbami. Vnútorná strana EKO impregnáciou proti plesniam, škodcom a hubám. Vonkajšia strana je 3x náter. Z vnútornej strany je nopová fólia. Farba kompostéra podľa požiadavky. Kompostér je možné dopraviť až k Vám na záhradu. Rozmery kompostéra udávať vonkajšie. Doba dodania je 2-8 týždňov. Cena za dopravu na základe dohody.

 

 

Ďalšie informácie

Material

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Drevený kompostér NA MIERU”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zvoľte si menu
EUR Euro