Domov  /  Obchod  /  Kompostéry, Záhradné doplnky  /  Drevený kompostér NA MIERU

Drevený kompostér NA MIERU

Vyrobíme Vám drevený kompostér na mieru! Stačí nám napísať email s Vašou predstavou alebo zavolať. Email: info@modazdreva.sk ; tel. č.: 0948 156 304. Drevené kompostéry vyrábame z masívneho dreva o hrúbke 4 cm a sú robené na Pero a Drážku. Drevo je zbavené jemného vlákna pre dlhšiu životnosť. Kompostéry natierame EKO farbami. Vnútorná strana EKO impregnáciou proti plesniam, škodcom a hubám. Vonkajšia strana je 3x náter. Z vnútornej strany dávame nopovú fóliu. Farba kompostéra podľa požiadavky alebo si ho môžte natrieť sami. Rozmery kompostéra udávať vonkajšie. Cena za dopravu na základe dohody.

Katalógové číslo: DKOM-002 Kategórie: ,

Popis

Záleží Vám na spracovaní biologického odpadu z domu? Riešením sú drevené kompostéry.

Na bočných stranách kompostéra môžu byť vetráky, ktoré okysličujú kompost = proces kompostovania je bez zápachu. Z prednej strany môžu byť dvierka pre ľahšie vyberanie kompostu. Kompostér je bez dna – čo zabezpečuje voľný prístup drobných živočíchov a mikroorganizmov zo zeme, ktorí urýchľujú proces kompostovania.

Drevené kompostéry sú vyrobené z masívneho dreva o hrúbke 4 cm a sú robené na Pero a Drážku. Drevo je zbavené jemného vlákna pre dlhšiu životnosť. Kompostéry sú natreté EKO farbami. Vnútorná strana EKO impregnáciou proti plesniam, škodcom a hubám. Vonkajšia strana je 3x náter. Z vnútornej strany je nopová fólia. Farba kompostéra podľa požiadavky. Rozmery kompostéra udávať vonkajšie. Cena za dopravu na základe dohody.

 

 

Ďalšie informácie

Material

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Drevený kompostér NA MIERU”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *